O mnie

Witajcie na moim pierwszym blogu! Założyłem go 17 maja 2017 roku. Wciąż uczę się nowych rzeczy związanych z WordPressem, ponieważ zawsze pociągało mnie pisanie w Internecie.

Jestem licealistą, miłośnikiem literatury – w szczególności science fiction, horrory i fantasy, choć nie ograniczam się tylko do tych gatunków. Lubię także od czasu do czasu obejrzeć dobry film – najlepiej w domowym zaciszu, dzierżąc kubek kakao w ręce. Moje ulubione gatunki filmowe są zbliżone do tych książkowych.

Pewnie zastanawiacie się, skąd ten gad w nazwie i na obrazku? Otóż wziął się ni mniej, ni więcej od mojego szkolnego przezwiska. Odkąd w podstawówce koledzy zaczęli mnie tytułować ,,Kajmanem”, nierozerwalnie związałem się z tą nazwą. Później okazało się, że kajmany, to nie tylko podrodzina gadów z rodziny aligarowatych, ale także… wyspy!

Jestem też fanem gier komputerowych, np. Age of Empires II, Capitan Claw i Fallout: New Vegas. Gram niemalże od początków podstawówki i nie znudziło mnie to ani trochę, wbrew zapewnieniom członków rodziny kręcących głowami nad moimi komputerowymi wyczynami.

Pozdrawiam i zachęcam do śledzenia mojego bloga 😀

Reklamy

Wspierane przez WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑